Statistiko
Αρχική Κουπόνι Αποτελέσματα Live Scores Βαθμολογίες Σερί Προιστορια Under Over Ισοπαλιες Goal NoGoal Helpbet

Προιστορία για στοίχημα

Προιστορια των αντιπαλων
Γηπεδουχος Vs Φιλοξενουμενη
Η προιστορια των ομαδων στην εδρα της γηπεδουχου
Τα BestOf της προιστοριας
Τα καλυτερα για νικες,ισοπαλιες,under,over,goal,nogoal
Προιστορικό πανόραμα
Τα αποτελεσματα των ομαδων ανα σεζον εντος-εκτος
Παράδοση σε ισοπαλίες
Τα ζευγαρια που εχουν παραδοση στις ισοπαλιες
Προιστορία Under-Over
Προιστορια των ομαδων στα Under και στα Over
Προιστορία Goal-Nogoal
Προιστορια των ομαδων στα Goal και στα Nogoal

Αγώνες με παράδοση υπέρ της γηπεδούχου στην έδρα της

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1251ΠΠΚΗΠΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ6-1-085.7 %11111X1
1408ΑΓΓ1ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ-ΟΞΦΟΡΝΤ9-0-281.8 %21111111121
1308ΑΓΓ2ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ-ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ3-0-175.0 %1112
1314ΑΓΓ2ΚΡΟΟΥΛΙ-ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ4-0-0100.0 %1111
1382ΙΣΠ2ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ-ΤΑΡΑΓΟΝΑ5-1-171.4 %121111X
1445ΙΡΛΠΜΠΡΕΪ-ΛΙΜΕΡΙΚ4-1-166.7 %21111X
1432ΙΣΠ2ΜΑΓΙΟΡΚΑ-ΛΕΒΑΝΤΕ4-1-166.7 %21111X
1484ΝΚΡ2ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ-ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ4-2-066.7 %111XX1
1498ΕΛΛ2ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1964-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 19324-0-180.0 %11112
1523ΙΣΠ2ΚΑΝΤΙΘ-ΤΕΝΕΡΙΦΗ3-1-075.0 %111X
1629ΟΥΡ1ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ-ΣΕΡΡΟ5-1-171.4 %211X111
1638ΑΡΓ1ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ-ΟΥΡΑΚΑΝ5-0-183.3 %112111

Αγώνες με παράδοση υπέρ της φιλοξενούμενης εκτός έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1626ΠΠΚΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΔΑΝΙΑ1-0-375.0 %2122

Υπάρχει παράδοση υπέρ της τωρινής γηπεδούχου ανεξαρτήτως έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1251ΠΠΚΗΠΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ9-1-181.8 %121122111X1
1292ΟΥΛΠΛΑΝΤΟΥΝΤΝΟ-ΕΡΜΠΑΣ5-2-071.4 %12X212X
1293ΟΥΛΠΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ-ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ4-0-180.0 %12121
1314ΑΓΓ2ΚΡΟΟΥΛΙ-ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ6-0-366.7 %122111111
1474ΚΟΛ1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡ.5-1-083.3 %12121X
1503ΔΑΝ2ΣΚΙΒΕ-ΝΑΕΣΤΒΕΝΤ4-0-180.0 %22212

Υπάρχει παράδοση υπέρ της τωρινής φιλοξενούμενης ανεξαρτήτως έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1165ΠΑΡ1ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ0-2-675.0 %X112X121
1526ΡΩΣ2ΚΙΜΚΙ-ΓΙΑΡΟΣΛΑΒ ΣΙΝΙΚ0-1-375.0 %1X11
1522ΑΓΓ2ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ-ΠΛΙΜΟΥΘ2-0-466.7 %112121
1594ΠΠΚΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ0-0-4100.0 %2112
1596ΠΠΚΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ-ΤΣΕΧΙΑ0-0-4100.0 %1221
1591ΚΡΙΚΣΑΝΤΟΣ ΝΓ.-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΠΡΙΣΑ0-2-675.0 %21X2121X

Προιστορία για όλους τους αγώνες

Query error from history_matches
Κωδ.Διορ.Αγώνες 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
1147ΑΡΓ2ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝ.-ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ---------------
1148ΑΡΓ2ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ-ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ---------------
1149ΑΡΓ2ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑ-ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ---------------
1150ΑΡΓ2ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ-ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ---------------
1152ΑΡΓ2ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ-ΟΛ ΜΠΟΪΣ---------------
1153ΑΡΓ2ΝΟΥΕΒΑ ΣΙΚΑΓΟ-ΚΡΟΥΣ. ΝΤΕΛ ΝΟΡΤΕ---------------
1154ΑΡΓ2ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ-ΜΠΡΑΟΥΝ ΝΤΕ ΑΝΤΡΟΓΚΕ---------------
1155ΑΡΓ2ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ-ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ---------------
1156ΑΡΓ2ΦΛΑΝΤΡΙΑ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑ---------------
1157ΑΡΓ2ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ-ΣΠ. ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ---------------
1163ΚΡΙΚΟΥΝ. ΝΤΕ ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΠΡΙΣΑ---------------
1164ΠΑΡ1ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ--------------1-1
1165ΠΑΡ1ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ--------------1-3
2-2
1166ΠΑΡ1ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ-ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ--------------1-1
0-2
1167ΠΑΡ1ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ-ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ--------------2-2
1-2
1169ΠΑΡ1ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ-ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΤΡΙΝΙΝΤΕΝΣΕ---------------
1227ΓΑΛ3ΜΠΕΖΙΕΡ-ΣΑΜΠΛΙ ΤΧΕΛΕ---------------
1233ΑΝΠΛΧΕΪΣ & ΓΙΝΤΙΝΓΚ-ΣΕΝ ΝΕΟΤΣ ΤΑΟΥΝ---------------
1244ΒΕΝΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ---------------
1245ΠΠΚΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ-ΠΑΝΑΜΑΣ---------------
1246ΜΕ2ΑΤΛΑΝΤΕ-ΚΟΡΑΣ---------------
1247ΠΠΚΜΕΞΙΚΟ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ---------------
1248ΜΕ2ΚΟΡΕΚΑΜΙΝΟΣ-ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ ΝΤΕ ΣΟΝΟΡΑ---------------
1249ΜΕ2ΒΕΝΑΝΤΟΣ-ΠΟΤΡΟΣ---------------
1250ΜΕ2ΚΑΦΕΤΑΛΕΡΟΣ ΝΤΕ ΤΑΠΑΤΣΟΥΛΑ-ΜΟΥΡΘΙΕΛΑΓΚΟΣ---------------
1251ΠΠΚΗΠΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ---------------
1252ΜΕ2ΑΛΕΜΠΡΙΘΕΣ ΝΤΕ ΟΑΞΑΚΑ-ΛΟΡΟΣ ΟΥΝ.---------------
1253ΙΑΠΔΜΙΤΟ-ΕΧΙΜΕ--------------3-1
1254ΙΑΠΔΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ-Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ--------------1-4
1255ΙΑΠΔΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ-ΓΚΙΦΟΥ--------------4-3
1256ΝΚΡ2ΑΝΙΑΝΓΚ-ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ---------------
1257ΝΚΡ2ΜΠΟΥΤΣΕΟΝ 1995-ΜΠΟΥΣΑΝ---------------
1258ΝΚΡ2ΣΟΥΟΝ ΣΙΤΙ-AΣAN MΙΓΚΑΝΓΚΟΥΑ---------------
1260ΑΥΣΛΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΑΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΣ-ΑΔΕΛΑΪΔΑ Γ.--------------2-3
1261ΙΑΠΔΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ-ΣΙΜΠΑ ΖΕΦ Γ.---------------
1262ΙΑΠΔΓΙΟΚΟΧΑΜΑ-ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ--------------1-1
1263ΑΥΣΛΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΡΟΑΡ-ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ--------------5-0
2-1
1264U19ΓΕΡΜΑΝΙΑ U19-ΣΕΡΒΙΑ U19---------------
1265ΠΟΛ2ΒΙΣΛΑ ΠΟΥΛΑΒΙ-ΣΟΖΝΙΤΣΕ---------------
1266ΑΓΝΛΛΙΝΚΟΛΝ-ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ----------1-11-22-11-20-1
1267ΣΚΤΚΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.-ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ-----1-0
0-2
2-0
1-1
2-0
3-2
3-21-21-1
0-0
3-44-0
3-2
3-0-
1268U19ΕΛΛΑΔΑ U19-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ U19---------------
1269U19ΣΟΥΗΔΙΑ U19-ΙΡΛΑΝΔΙΑ U19---------------
1270ΓΕΡ3ΕΡΦΟΥΡΤ-ΜΑΪΝΤΖ (ΕΡ.)-------------1-03-0
1271ΓΕΡ3ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ-ΑΑΛΕΝ--------------0-2
1272ΓΕΡ3ΡΕΓΚΕΝΣΜΟΥΡΓΚ-ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ--1-0----------1-1-
1273ΓΕΡ3ΣΟΝΕΝΧΟΦ-ΣΒΙΚΑΟΥ---------------
1274ΓΕΡ3ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ-ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-------------0-0-
1275ΓΕΡ3ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ-ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΤΕ---------------
1276ΓΕΡ3ΧΑΛΕΣΚΕΡ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ-------------0-21-1
1277ΓΕΡ3ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ-ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ----2-02-0--1-2-1-2----
1278ΓΕΡ3ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΛ-ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ--------------0-0
1279ΠΟΛ3ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΑΓΚ---------------
1280ΛΙΠΡΒΙΤΕΡΜΠΕΣΕ-ΛΟΥΚΕΖΕ---------------
1281ΛΙΠΡΚΡΕΜΟΝΕΖΕ-ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ---------------
1282ΛΙΠΡΠΡΟ ΠΙΑΤΣΕΝΖΑ-ΛΟΥΠΑ ΡΟΜΑ---------------
1283U19ΙΤΑΛΙΑ U19-ΒΕΛΓΙΟ U19---------------
1284U19ΚΡΟΑΤΙΑ U19-ΠΟΛΩΝΙΑ U19---------------
1285ΑΛΓ1ΜΠΕΛΟΥΪΖΑΝΤ-ΣΕΤΙΦ---------------
1286ΓΑΛ3ΔΟΥΝΚΕΡΚΗ-ΚΟΝΚΑΡΝΟ---------------
1287ΠΟΛ3ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ-ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ---------------
1288ΠΟΛ3ΡΟΖΒΟΪ ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ-ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ---------------
1289ΟΥΛΠΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ ΤΑΟΥΝ-ΣΕΦΝ ΝΤΡΟΥΙΝΤΣ---------------
1290ΟΥΛΠΚΑΡΝΤΙΦ ΓΙΟΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ-ΜΠΑΛΑ ΤΑΟΥΝ---------------
1291ΟΥΛΠΚΟΝΝΑΧΣ Κ. ΝΟΜΑΝΤΣ-ΜΠΑΝΓΚΟΡ--------------1-3
1292ΟΥΛΠΛΑΝΤΟΥΝΤΝΟ-ΕΡΜΠΑΣ--------------1-0
1-1
1293ΟΥΛΠΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ-ΚΑΡΜΑΡΘΕΝ ΤΑΟΥΝ--------------2-0
1294U19ΣΛΟΒΑΚΙΑ U19-ΚΥΠΡΟΣ U19---------------
1295ΑΒΠΛMΠΛΑΪΘ ΣΠΑΡΤΑΝΣ-ΡΑΣΧΑΛ ΟΛΥΜΠΙΚ---------------
1296ΑΒΠΛΓΟΥΑΡΙΝΓΚΤΟΝ ΤΑΟΥΝ-ΧΕΝΤΝΕΣΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ---------------
1298ΑΒΠΛΚΟΑΛΒΙΛ ΤΑΟΥΝ-ΓΟΥΟΡΚΙΝΓΚΤΟΝ---------------
1299ΑΒΠΛΚΟΡΜΠΙ ΤΑΟΥΝ-ΜΑΡΙΝ---------------
1300ΑΒΠΛΜΑΤΛΟΚ ΤΑΟΥΝ-ΑΣΤΟΝ---------------
1301ΑΒΠΛΜΙΚΛΕΟΒΕΡ ΣΠΟΡΤΣ-ΣΤΑΦΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ---------------
1302ΑΒΠΛΝΑΝΤΓΟΥΪΤΣ ΤΑΟΥΝ-ΓΟΥΙΤΜΠΙ---------------
1303ΑΒΠΛΣΑΤΟΝ ΚΟΛΝΤΦΙΛΝΤ-ΜΠΑΡΓΟΥΕΛ---------------
1305ΑΒΠΛΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝ-ΧΑΛΕΣΟΒΕΝ ΤΑΟΥΝ---------------
1306ΑΒΠΛΣΤΟΟΥΡΜΠΡΙΤΖ-ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝ---------------
1307ΑΓΓ1ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ-ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ------3-43-02-0-2-11-12-22-10-0
1308ΑΓΓ2ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ-ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ-----4-14-13-12-3------
1309ΑΓΓ2ΓΟΥΙΚΟΜ-ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ3-03-11-11-22-00-03-11-2--3-4---2-2
1310ΑΓΓ2ΕΞΕΤΕΡ-ΓΕΟΒΙΛ--------1-12-31-1---3-2
1311ΑΓΓ2ΚΑΡΛΑΪΛ-ΚΡΟΥ-----0-21-04-2---0-02-1--
1312ΑΓΓ2ΚΕΜΠΡΙΤΖ-ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ----1-01-02-11-1
2-0
1-3----1-11-0
1313ΑΓΓ2ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ-ΛΟΥΤΟΝ-0-51-10-0-4-1---------
1314ΑΓΓ2ΚΡΟΟΥΛΙ-ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ-----------1-02-11-03-2
1315ΑΓΓ2ΜΟΡΚΑΜ-ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ------3-1-----0-12-11-2
1316ΑΓΓ2ΜΠΑΡΝΕΤ-ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ----1-1---1-13-12-20-0---
1317ΑΓΓ2ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ-ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ--4-02-21-2----------
1318ΑΓΓ2ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ-ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ------------0-20-10-3
1319ΑΓΙΣΓΚΡΕΪΣ-ΕΝΦΙΛΝΤ ΤΑΟΥΝ---------------
1320ΑΓΙΣΛΕΔΕΡΧΕΝΤ-ΓΟΥΙΝΓΚΕΪΤ---------------
1321ΑΓΙΣΛΙΣΤΟΝ-ΓΟΥΟΡΘΙΝΓΚ---------------
1322ΑΓΙΣΛΟΒΕΣΤΟΦΤ-ΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ---------------
1323ΑΓΙΣΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΠΟΛΙΣ-ΜΕΡΤΣΤΧΑΜ---------------
1324ΑΓΙΣΜΠΟΓΝΟΡ ΡΕΓΚΙΣ-ΚΑΝΒΕΪ---------------
1325ΑΓΙΣΜΠΟΥΡΓΚΕΣ-ΚΙΝΓΚΣΤΟΝΙΑΝ---------------
1326ΑΓΙΣΝΕΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ-ΧΑΒΑΝΤ & ΓΟΥΕΤΕΡΛΟΥΒΙΛ---------------
1327ΑΓΙΣΝΤΑΛΓΟΥΙΤΣ ΑΜΛΕΤ-ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ---------------
1328ΑΓΙΣΣΑΝΤΜΠΟΥΡΙ-ΧΕΝΤΟΝ---------------
1329ΑΓΙΣΤΟΝΜΠΡΙΤΖ ΑΝΤΖΕΛΣ-ΧΑΡΛΟΟΥ ΤΑΟΥΝ---------------
1330ΑΓΙΣΧΑΡΟΒ ΜΠΟΡΟ-ΣΤΕΪΝΣ ΤΑΟΥΝ---------------
1331ΑΓΝΒΓΙΟΥΝ. ΟΦ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ-ΧΑΛΙΦΑΞ---------------
1332ΑΓΝΒΓΚΕΪΝΣΜΠΟΡΟ ΤΡΙΝΙΤΥ-ΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ---------------
1333ΑΓΝΒΓΚΛΟΥΣΤΕΡ-ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ---------------
1334ΑΓΝΒΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ-ΧΑΡΟΓΚΕΪΤ---------------
1335ΑΓΝΒΜΠΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ-ΤΕΛΦΟΡΝΤ---------------
1336ΑΓΝΒΜΠΟΣΤΟΝ-ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ---------------
1337ΑΓΝΒΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΠΑΡΚ ΑΒ.-ΟΛΤΡΙΝΧΑΜ---------------
1338ΑΓΝΒΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ-ΦΙΛΝΤΕ---------------
1339ΑΓΝΒΣΤΑΛΙΜΠΡΙΤΖ ΣΕΛΤΙΚ-ΓΟΡΤΣΕΣΤΕΡ---------------
1340ΑΓΝΒΣΤΟΚΠΟΡΤ-ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ---------------
1341ΑΓΝΒΤΣΟΡΛΙ-ΚΕΡΣΟΝ---------------
1342ΑΓΝΛΓΚΙΣΕΛΙ-ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ--------------0-1
1343ΑΓΝΛΓΟΥΟΚΙΝΓΚ-ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.---------------
1344ΑΓΝΛΙΣΤΛΙΧ-ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ-------------2-21-2
1345ΑΓΝΛΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ-ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ-------4-21-12-00-1-1-10-00-2
1346ΑΓΝΛΜΠΡΟΜΛΕΪ-ΤΣΕΣΤΕΡ--------------3-0
1347ΑΓΝΛΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ-ΓΙΟΡΚ---0-30-22-1-----0-12-02-01-0
1348ΑΓΝΛΡΕΞΑΜ-ΤΟΡΚΙ-2-1-1-14-21-0-1-1-----0-03-1
1349ΑΓΝΛΣΑΟΥΘΠΟΡΤ-ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ--------------0-3
1350ΑΓΝΛΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.-ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.---------------
1351ΑΓΝΛΣΟΛΙΧΟΥΛ ΜΟΡΣ-ΜΠΑΡΟΟΥ---------------
1352ΑΓΝΛΤΡΑΝΜΙΡ-MΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ--------------1-2
1353ΑΓΝΝΓΟΥΕΛΪΝΓΚ Γ.-ΧΟΥΝΓΚΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ---------------
1354ΑΓΝΝΓΟΥΕΣΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΕ-ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.---------------
1355ΑΓΝΝΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ-ΧΕΜΕΛ ΧΕΜΠΣΤΕΝΤ---------------
1356ΑΓΝΝΜΑΡΓΚΕΪΤ-ΙΣΤΜΠΟΥΡΝ ΜΠΟΡΟ---------------
1357ΑΓΝΝΜΠΑΘ ΣΙΤΙ-ΒΕΛΝΤΣΤΟΟΥΝ---------------
1358ΑΓΝΝΜΠΙΣΟΠΣ ΣΤΟΡΤΦΟΡΝΤ-ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.---------------
1359ΑΓΝΝΟΞΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ-ΠΟΟΥΛ ΤΑΟΥΝ---------------
1360ΑΓΝΝΣΕΝΤ ΑΛΜΠΑΝΣ-ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ---------------
1361ΑΓΝΝΤΡΟΥΡΟ ΣΙΤΙ-ΓΟΥΑΪΤΧΟΚ---------------
1362ΑΓΝΝΤΣΕΛΜΣΦΡΟΝΤ ΣΙΤΙ-ΓΚΟΣΠΟΡΤ ΜΠΟΡΟ---------------
1363ΑΓΝΝΧΑΜΠΤΟΝ ΡΙΤΣΜΟΝΤ-ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.---------------
1364ΑΛΓ1MC ΑΛΓΕΡΙ-ΚΑΜΠΙΛΙΕ---------------
1365ΑΛΓ1ΡΣ ΡΕΛΙΖΑΝΕ-USM ΑΛΓΕΡΙ---------------
1366ΑΝΠΛΓΟΥΕΪΜΑΟΥΘ-ΚΙΝΓΚΣ ΛΑΝΓΚΛΙ---------------
1367ΑΝΠΛΚΙΝΓΚΣ ΛΙΝ-ΝΤΑΝΣΤΑΜΠΛ ΤΑΟΥΝ---------------
1368ΑΝΠΛΜΕΡΧΙΡ ΤΑΟΥΝ-ΚΕΜΠΡΙΤΖ---------------
1369ΑΝΠΛΜΠΙΓΛΕΣΒΑΝΤΕ ΤΑΟΥΝ-ΝΤΟΡΤΣΕΣΤΕΡ---------------
1370ΑΝΠΛΣΕΝ ΙΒΣ ΤΑΟΥΝ-ΜΠΑΣΙΝΓΚΣΤΟΟΥΚ ΤΑΟΥΝ---------------
1371ΑΝΠΛΣΙΝΤΕΡΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ-ΚΕΤΕΡΙΝΓΚ---------------
1372ΑΝΠΛΣΙΡΕΝΣΕΣΤΕΡ-ΡΕΝΤΙΧ ΓΙΟΥΝ.---------------
1373ΑΝΠΛΣΤΡΑΤΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ-ΜΠΑΝΜΠΥΡΙ ΓΙΟΥΝ.---------------
1374ΑΝΠΛΤΣΕΣΧΑΜ ΓΙΟΥΝ.-ΤΣΙΠΕΝΧΑΜ ΤΑΟΥΝ---------------
1375ΑΝΠΛΦΡΟΟΥΜ ΤΑΟΥΝ-ΣΛΑΟΥΘ ΤΑΟΥΝ---------------
1376ΑΝΠΛΧΙΤΣΧΙΝ ΤΑΟΥΝ-ΛΕΜΙΝΓΚΤΟΝ---------------
1377ΒΙΡΛΑΡΝΤΣ-ΓΚΛΕΝΑΒΟΝ---------------
1378ΒΙΡΛΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ-ΜΠΑΛΙΜΕΝΑ---------------
1379ΒΙΡΛΚΟΛΕΡΕΪΝ-ΚΡΟΥΣΕΪΝΤΕΡΣ---------------
1380ΒΙΡΛΜΠΑΛΙΝΑΜΑΛΑΡΝΤ ΓΙΟΥΝ.-ΛΙΝΦΙΛΝΤ---------------
1381ΒΙΡΛΠΟΡΤΑΝΤΑΟΥΝ-ΝΤΟΥΝΓΚΑΝΟΝ---------------
1382ΙΣΠ2ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ-ΤΑΡΑΓΟΝΑ---1-00-2----1-04-0---0-0
1384ΠΟΛ2ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ -ΚΛΟΥΚΣΜΠΟΡΚ--------------1-2
1385ΠΟΛ3ΒΕΖΧΕΡΟΒΟ-ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ---------------
1386ΠΟΛ3ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΟ-ΠΟΛΟΝΙΑ ΜΠΙΤΟΜ---------------
1387ΠΟΛ3ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ-ΚΟΤΒΙΣΑ ΚΟΛΟΜΠΡΕΓΚ---------------
1388ΣΚΩ1ΑΛΟΑ-ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ------2-0
1-2
1-3
0-0
--1-0
4-0
----
1389ΣΚΩ1ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ-ΕΡΝΤΡΙ ΓΙΟΥΝ.---------------
1390ΣΚΩ1ΜΠΡΕΧΙΝ-IΣΤ ΦΑΪΦ6-0
1-1
------2-1
2-1
3-2
1-0
1-3
2-3
0-2
1-3
2-1
6-0
2-0
3-0
--
1391ΣΚΩ1ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ-ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ--1-2
2-0
--5-2
5-0
-4-0
1-0
--1-3
1-1
--1-4
1-2
1-1
0-0
1392ΣΚΩ1ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ-ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ---3-0
1-1
1-0
4-2
3-2
0-4
0-1
2-2
1-0
2-0
--3-0
1-2
1-0
0-1
--0-1
1-3
1393ΣΚΩ2ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ-ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ-------0-1
3-1
-------
1394ΣΚΩ2ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ-ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ----2-1
3-0
3-1
1-0
0-0
2-1
--4-0
4-1
---3-1
2-2
3-1
0-0
1395ΣΚΩ2ΕΔΙΒΟΥΡΓΟ-ΕΛΓΚΙΝ---------------
1396ΣΚΩ2ΚΛΑΪΝΤ-ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ------1-3
3-0
-0-1
1-2
--2-1
1-2
2-1
1-0
-0-1
3-1
1397ΣΚΩ2ΦΟΡΦΑΡ-ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ2-1
0-0
2-21-5
0-2
1-1
0-2
---2-1
5-4
3-0
2-0
------
1398ΣΚΩΤΕΪΡ-ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ---0-1
1-1
2-0
2-0
----1-0
2-0
-----
1399ΣΚΩΤΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ-ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ--0-1
3-1
1-2
0-1
----1-0
0-0
0-1
0-1
0-2
3-1
-2-1
3-2
3-4
3-0
1-0
2-0
1400ΣΚΩΤΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ-ΦΟΛΚΕΡΚ----2-30-1
2-0
1-13-2
0-0
2-0----0-1
3-3
1-1
2-2
1401ΛΙΠΡΚΑΡΑΡΕΖΕ-ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ---------------
1402U19ΟΛΛΑΝΔΙΑ U19-ΟΥΚΡΑΝΙΑ U19---------------
1403U19ΤΟΥΡΚΙΑ U19-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ U19---------------
1404ΑΓΓ1ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ-ΣΑΟΥΘΕΝΤ----------1-40-40-10-0-
1406ΑΓΓ1ΚΟΒΕΝΤΡΙ-ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ---------------
1407ΑΓΓ1ΜΠΕΡΙ-ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ------------2-2-3-4
1408ΑΓΓ1ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ-ΟΞΦΟΡΝΤ--2-11-01-0----2-12-11-03-11-31-0
1409ΑΓΓ1ΟΛΝΤΑΜ-ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.----------0-20-21-12-21-1
1410ΑΓΓ1ΣΟΥΙΝΤΟΝ-ΜΙΛΓΟΥΟΛ------2-11-21-1-----2-2
1411ΑΓΓ1ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ-ΜΠΟΛΤΟΝ---------------
1412ΑΓΓ1ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ-ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ------------2-22-12-1
1414ΠΟΛ2ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ-ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ---------------
1415ΠΟΛ3ΜΠΕΛΣΑΤΟΦ-ΠΟΛΩΝΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ---------------
1417ΙΣΠ2ΑΛΜΕΡΙΑ-ΑΛΚΟΡΚΟΝ----------2-00-1--1-1
1418ΙΣΠ2ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ-ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ--1-0-----1-10-3-----
1419ΙΤΑ2ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ-ΣΠΕΤΣΙΑ-----------0-01-21-3-
1420ΠΠΚΑΝΔΟΡΑ-ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ---------------
1421ΠΠΚΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ-ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ---------------
1422ΠΠΚΕΛΒΕΤΙΑ-ΛΕΤΟΝΙΑ---------------
1423ΠΠΚΚΥΠΡΟΣ-ΕΣΘΟΝΙΑ---------------
1424ΠΠΚΣΟΥΗΔΙΑ-ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ---------------
1425ΛΙΠΡΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΑΜΠ ΡΟΜΑ---------------
1426ΛΙΠΡΠΡΑΤΟ-ΛΙΒΟΡΝΟ---------------
1427ΛΙΠΡΤΟΥΤΟΚΟΥΟΪΟ-ΟΛΜΠΙΑ---------------
1428ΑΜΕ1ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ-ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΠΣ---------------
1429ΠΟΛ2ΤΙΣΧΙ 71-ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΜΠΙΤΟΦ---------------
1430ΤΣΕΚΟΠΑΒΑ-ΜΠΡΝΟ--4-0------------
1432ΙΣΠ2ΜΑΓΙΟΡΚΑ-ΛΕΒΑΝΤΕ---1-2-3-13-0--2-11-01-1---
1433ΙΤΑ2ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ-ΤΡΑΠΑΝΙ---------------
1434ΛΙΠΡΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ-ΡΕΝΑΤΕ---------------
1435ΟΥΡ1ΜΟΝΤ. ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ-ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ---------------
1436ΟΥΡ1ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ-ΠΕΝΙΑΡΟΛ---------------
1437ΟΥΡ1ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-------0-0
1-1
---1-2---
1438ΟΥΡ1ΦΕΝΙΞ-ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ-------0-1---0-2
1-2
1-0
---
1439ΙΡΛ1ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ-ΣΕΛΜΠΟΥΡΝ---------------
1440ΙΡΛ1ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ-ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ---------------
1441ΙΡΛ1ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ-ΓΟΥΕΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΘΣ---------------
1442ΙΡΛ1ΚΑΜΠΙΝΤΕΛΙ ΠΣ-ΚΟΟΥΒ ΡΑΜΠΛΕΡΣ---------------
1444ΙΡΛΠΚΟΡΚ ΣΙΤΙ-ΝΤΑΝΤΑΛΚ-0-1
0-0
------1-2
2-1
--3-2
3-0
2-21-21-2
2-2
1445ΙΡΛΠΜΠΡΕΪ-ΛΙΜΕΡΙΚ------------0-4
1-0
1-04-0
2-2
1446ΙΡΛΠΝΤΡΟΧΕΝΤΑ-ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ---------0-1-----
1447ΙΡΛΠΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ-ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ-2-1
1-0
1-1
1-0
1-2
2-0
1-1
3-1
-2-1
5-0
1-11-2
1-0
1-2
1-3
0-0
1-1
5-1
2-1
0-01-0
1-1
0-0
1448ΙΡΛΠΦΙΝ ΧΑΡΠΣ-ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ-------0-1
0-2
-------
1449ΙΣΠ2ΟΒΙΕΔΟ-ΧΙΡΟΝΑ--------------1-2
1450ΠΠΚΒΕΛΓΙΟ-ΕΛΛΑΔΑ---------------
1451ΠΠΚΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΟΛΛΑΝΔΙΑ---------------
1452ΠΠΚΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ-ΓΑΛΛΙΑ---------------
1453ΠΠΚΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ---------------
1454ΑΜΕ1ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ----0-06-02-22-12-00-01-3-4-3-1-0
1457ΚΟΛ1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ------3-03-21-03-11-00-0
1-1
0-0
--1-3
0-2
1469ΚΟΛ1ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ-ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ------0-11-14-22-01-01-2
0-0
4-1
--1-1
0-0
1470ΜΕ2ΖΑΚΑΤΕΠΕΚ 1948-ΧΟΥΑΡΕΣ---------------
1471ΜΕ2ΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚΑΤΕΚΑΣ-ΤΑΜΠΙΚΟ ΜΑΔΕΡΟ---------------
1472ΑΜΕ1ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ-ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ----------1-0-1-0-1-2
1473ΒΟΛΒΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ-ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ---------------
1474ΚΟΛ1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡ.--------------1-0
1475ΜΕ2ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ-ΛΟΜΠΟΣ---------------
1476ΜΕ2ΝΤΟΡΑΔΟΣ-ΛΕΟΝΕΣ ΝΕΓΚΡΟΣ---------------
1477ΙΑΠΔΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΣΧΙ-ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ---------------
1478ΙΑΠΔΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ-ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ--------------0-0
1479ΙΑΠΔΤΣΒΑΪΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ-ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ---------------
1480ΙΑΠΔΘΕΣΠΑΚΟΥΣΑΤΣΟΥ ΓΚΟΥΝΜΑ-ΟΚΑΪΑΜΑ--------------1-1
1481ΙΑΠΔΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ-ΝΑΓΚΟΓΙΑ--------------0-1
1482ΙΑΠΔΜΟΝΤΕΝΤΙΟ ΓΙΑΜ.-ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ----------0-5----
1483ΑΥΣΛΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ-------------4-1
2-2
1-2
1484ΝΚΡ2ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ-ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ------------6-0
1-1
--
1485ΝΚΡ2ΣΕΟΥΛ H-ΛΑΝΤ-ΑΝΣΑΝ ΓΚΡΙΝΕΡΣ---------------
1486ΑΥΣΛΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ-ΣΙΔΝΕΪ-------------1-3
0-3
0-0
1491ΙΣΠ2ΧΕΤΑΦΕ-ΛΟΥΓΚΟ---------------
1492ΠΟΛ2ΖΝΙΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΦ-ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ---------------
1493ΙΤΑ2ΒΕΡΟΝΑ-ΠΙΖΑ---------------
1497ΕΛΛ2ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ---1-10-0----0-0-----
1498ΕΛΛ2ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1964-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1932-----4-02-1-1-0-3-0---1-2
1499ΕΛΛ2ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΡΗΣ---------------
1500ΟΚΡΝΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣ-ΚΑΡΠΑΤΙ ΛΙΒ---------------
1501ΑΓΓ1ΣΚΑΝΘΟΡΠ-ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ----0-02-0-------1-10-2
1503ΔΑΝ2ΣΚΙΒΕ-ΝΑΕΣΤΒΕΝΤ--------------2-4
1504ΔΑΝ2ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ-ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑ--------------1-2
1505ΔΑΝ2ΧΟΜΠΡΟ-ΦΡΕΜΑΝΤ ΑΜΑΓΚΕΡ---------------
1507ΛΙΠΡΚΑΤΑΝΙΑ-ΦΟΤΖΙΑ---------------
1508ΛΙΠΡΛΕΤΣΕ-ΦΟΝΤΙ---------------
1509ΛΙΠΡΜΕΛΦΙ-ΑΚΡΑΓΑΣ---------------
1510ΛΙΠΡΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΣΕ-ΡΕΤΖΙΑΝΑ---------------
1511ΛΙΠΡΣΙΡΑΚΟΥΣΑ-ΡΕΤΖΙΝΑ 1914---------------
1513ΙΤΑ2ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ-ΤΣΕΖΕΝΑ--------------2-1
1514ΙΤΑ2ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ-ΜΠΡΕΣΙΑ----0-01-31-11-21-0-0-12-2-2-01-2
1515ΙΤΑ2ΚΑΡΠΙ-ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ-------------4-0-
1516ΙΤΑ2ΛΑΤΙΝΑ-ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ-------------1-11-0
1517ΙΤΑ2ΟΥΝ. ΣΠ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919-ΑΣΚΟΛΙ-1-20-02-1---1-20-0-----2-0
1518ΙΤΑ2ΣΠΑΛ 2013-ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ---------------
1519ΙΤΑ2ΤΕΡΝΑΝΑ-ΑΒΕΛΙΝΟ--2-2-0-2-------1-12-20-3
1522ΑΓΓ2ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ-ΠΛΙΜΟΥΘ-------1-01-2------
1523ΙΣΠ2ΚΑΝΤΙΘ-ΤΕΝΕΡΙΦΗ--4-14-1-1-00-0--------
1524ΟΥΛΠΡΙΛ-ΝΙΟΥΤΑΟΥΝ--------------1-1
1525ΡΩΣ2ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ-ΖΕΝΙΤ ΙΙ--------------0-0
1526ΡΩΣ2ΚΙΜΚΙ-ΓΙΑΡΟΣΛΑΒ ΣΙΝΙΚ-------0-0-------
1527ΡΩΣ2ΚΟΥΜΠΑΝ-ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ---------------
1528ΡΩΣ2Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ-ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ---------------
1529ΡΩΣ2ΣΙΜΠΙΡ ΝΟΒΟΣΙΜΠΙΡΣΚ-ΣΟΚΟΛ ΣΑΡΑΤΟΦ--------------1-3
1530ΡΩΣ2ΣΠΑΡΤΑΚ ΝΑΛΤΣΙΚ-ΒΟΛΓΑΡ-ΓΚΑΖΠΡΟΜ ΑΣΤΡ---------------
1531ΡΩΣ2ΤΑΜΠΟΦ-ΓΙΕΝΙΣΕΪ ΚΡΑΣΝΟΓΙΑΡΣΚ---------------
1532ΡΩΣ2ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ-ΤΙΟΥΜΕΝ--------------1-0
1533ΡΩΣ2ΤΟΣΝΟ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ---------------
1534ΛΙΠΡΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ-ΜΟΝΤΕΝΑ---2-00-00-03-12-10-30-02-1----
1535ΛΙΠΡΑΝΚΟΝΑ-ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ---------------
1536ΛΙΠΡΒΕΝΕΤΣΙΑ-ΣΑΝΤΑΡΚΑΝΓΚΕΛΟ---------------
1537ΛΙΠΡΓΚΟΥΜΠΙΟ-ΠΑΡΜΑ---------------
1538ΛΙΠΡΜΑΚΕΡΑΤΕΣΕ-ΦΕΡΑΛΠΙΣΑΛΟ---------------
1539ΛΙΠΡΜΑΝΤΟΒΑ-ΤΕΡΑΜΟ---------------
1541ΙΣΠ3ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ-ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ---------------
1542ΙΣΠ3ΓΚΟΥΙΘΕΛΟ-ΜΠΟΪΡΟ---------------